ЦСКА 1948 победи БМ Спорт с 4:0 в среща от 14-и кръг на СРГ Юг, а двубоят се игра на стадион „Обеля“, информира официалният сайт на клуба.

Капитанът Калоян Стефанов откри резултата четвърт час след началото на мача след прекрасен изстрел от 30 метра. Малко след това защитникът на гостите Мюмюн Байрям си отбеляза автогол и удвои преднината на „червените“.

До края на първото полувреме футболистите на ЦСКА 1948 пропуснаха страхотни възможности пред противниковата врата, а тази тенденция продължи и през втората част.

Седем минути преди края на редовното време Кристиян Петров направи резултата класически, а в добавеното продължение Марио Димитров оформи крайното 4:0.

След успеха ЦСКА 1948 вече има 11 точки преднина пред втория Витоша (Бистрица), който пък е с мач по-малко.