В среща от 17-ия кръг на Младежката ни футболна група до 21 г юношите старша възраст на Черно море победиха връстниците си от Локомотив Пд с 3:0.

Въпреки тежкия и разкалян терен на стадиона под Аспаруховия мост и снеговалеж в морската столица, варненци взеха инициативата още от самото начало, като пропуснаха няколко изгодни положения за гол.

Логичното се случи в 35-ата минута, когато Кристиян Пешков откри резултата, като засече с глава центриране на Николай Минков, а малко преди почивката Илиян Неделчев покачи на 2:0.

Отново той в 75-ата минута оформи крайният резултат след груба грешка на вратаря на гостите. Пред клубния сайт на "моряците" единият от двамата наставници на отбора Тодор Каменов сподели, че е доволен от показаното на тежкия терен и се надява момчетата да продължат успешната серия в последните 2 мача от есенния полусезон.

След този успех "моряците" разделят 5-ото място с Левски и Славия. В следващия кръг на 8 декември, от 14:00 часа варненци гостуват на Левски.

Черно море U21: Християн Христов, Мартин Костадинов (70-Даниел Димитров), Ангел Стоянов, Георги Гушлев, Стефан Иванов, Карен Мадоян (65-Александър Михайлов), Александър Йовчев (46-Александър Попов), Емил Илиев, Илиян Неделчев, Николай Минков, Кристиян Пешков.