Ботев Враца посреща Кариана Ерден от 15:00 часа на врачанския стадион в мач от турнира за купата на Аматьорската футболна лига.

Двубоят трябва да определи победителя, който ще срещне Бдин Видин за излъчване на представителя от Северозапада за 1/4-финалите.

Мачът между врачани и тимът от монтанското село Ерден ще завърши само в 90 минути. Ако двата отбора не излъчат победител, ще се бият директно дузпи, тъй като при аматьорските отбори не важи правилото за две продължения от по 15 минути.

Миналата седмица врачани прегазиха с 3:0 Локомотив 1929 от Мездра, а в началото на сезона тимът на Джамбазки премина със 7:0 над командата от монтанското село.

Ръководството на Ботев отново ще отвори широко вратите на стадион "Христо Ботев", за да даде възможност на повече футболни запалянковци да гледат своите любимци.
Наставникът на тима Атанас Джамбазки обеща, че ще даде шанс на играчите с по-малка практика от началото на кампанията във В група и на юношите.

Със сигурност в състава на домакините няма да се появят контузените Раиф Мурадов и Венци Иванов.