В мач от 10-ия кръг на първенството в дублиращата група Черноморец Бургас отстъпи с 1:2 при визитата си на Ботев Пд.

На терена в Граф Игнатиево гостите успяха да поведат в 29-ата минута чрез Крум Стоянов, който се разписа с добавка след отразен удар на Живко Петков. Само след три минути обаче Стоян Грънчарски наказа колективна грешка в бургаската защита и изравни, а 10 минути след почивката Васил Василев обърна резултата до 2:1 за „Ботев”.

„Акулите” имаха своите шансове за изравняване, ала пропуски направиха голмайсторът Стоянов и резервата Васил Тачев.

В следващия кръг черноморци, които се представят в дублиращата група с юноши, приемат Миньор на 2 ноември /понеделник/ от 11 часа на стадион „Лазур”. Бургаският тим е с актив от 12 точки след 4 победи и 5 загуби в първенството.