Ботев Ихтиман записа втора победа в рамките на само два дни, след като в неделния ден победи с класическото 3:0 Своге. Тимът на Валери Свиленов постигна успех и в съботния ден над Пещера с 5:1.

В неделя Ботев наложи волята си в проверката със Своге като двата тима предложиха интересен двубой.

Все пак ихтиманци откриха резултата чрез Александър Михайлов през първата част, а през второто полувреме Ботев съумя да отбележи нови два безответни гола и спечели проверката.

Свиленов остана доволен от постигнатия резултат и от раздаването на момчетата по терена.

Тази седмица Ботев ще изиграе още две контроли, в четвъртък (9 февруари) с втородивизионния Ботев Враца и в събота (11 февруари) с юношите на Левски на "Герена".