Ботев Ихтиман записа 7-ата си победа от старта на сезона в Югозападната Трета лига след категорична победа с 4:0 над Перун Кресна у дома.

След нулево първо полувреме, Ботев откри резултата в 55-ата минута от дузпа, която беше реализирана от Влади Бахъров. Катранков удвои, а третото попадение за тима от Ихтиман реализира Владимир Каптиев от свободен удар.

Четвъртото попадение реализира отново Бахъров, който взаимодейства отлично с Атанас Курдов и крайният резултат беше оформен. След успеха Ботев е на 6-ото място в класирането с актив от 25 точки, а тимът е с три поредни победи в първенството. Перун е на 15-ото място с актив от 12 точки.

В последния есенен кръг Ботев гостува на Рилски спортист, а Перун е домакин на Пирин Разлог.