Третодивизионният Ботев Ихтиман продължава подготовката си за новия сезон в Югозападната Трета лига.

Само преди дни тимът воден от Валери Свиленов победи Пирин в Разлог с 1:0. Победното попадение дойде през втората част, а негов автор беше Влади Бахъров от дузпа.

Наставникът на отбора остана доволен от представянето на футболистите предвид хода на подготовката.

Днес тимът от Ихтиман завърши 2:2 с Чавдар Етрополе. Двата тима набързо си отбелязаха по едно попадение, а автор на гола за Ботев беше Борислав Баджийски, който поддържа форма с клуба.

Ботев съумя да поведе в резултата, но допусна изравняване буквално в последните минути на срещата.

Въпреки равенството треньорът остана доволен и коментира пред Gong.bg, че отборът надгражда с всеки изминал мач.

В събота 24 юли Ботев ще изиграе 4-ата си проверка срещу Оборище Панагюрище.