Ботев Ихтиман приключи контролните срещи с успех над Пирин Разлог с 3:0 и чака уверено старта на първенството в Югозападната Трета лига.

Момчетата на Валери Свиленов постигнаха успеха в Разлог с отлична игра и красиви попадения. През първата част точни във вратата на съперника бяха Георги Божилов и Кристиян Димитров, а през втората част и Каптиев се разписа. Футболистите на Ботев пропуснаха и още няколко чисти голови ситуации, но успехът беше напълно заслужен.

Така Ботев записа три победи в контролите, а наставникът Валери Свиленов остана доволен от старанието на момчетата в тренировъчния процес и в мачовете преди първенството. Все пак той акцентира, че има още върху какво да се работи, но това ще стане в хода на работата и тренировките.

Тимът от Ихтиман стартира първенството у дома на 8 август с домакинство на Чавдар Етрополе от 18:00 часа на стадион "Ботев".