Плеймейкърът в отбора на Гонг Митко Лишев бе избран за футболист на тазгодишното издание турнира Каменица ФЕНкупа за журналисти 2011. Надпреварата спечелиха колегите от БНТ, а нашият отбор отпадна на четвъртфиналите след дузпи.

Съставът на националната телевизия победи на финала ТВ 7 с 2:1. „Черните пантери“ отпаднаха на четвъртфиналите след 0:0 в редовното време с 24 часа, а при изпълнението на дузпите вестникарите показаха малко повече хладнокръвие. На полуфиналите 24 часа бяха надиграни от БНТ.

В другия поток на четвъртфиналите миналогодишният шампион Ринг отстрани трудно Спортал отново с дузпи. На полуфиналите обаче Ринг отпадна от ТВ 7.

След края на турнира бяха определени и индивидуалните награди, като най-престижното признание отиде за колегата ни от Дарик Пловдив Митко Лишев.

За най-добър вратар бе определен Владимир Стоянов (24 часа), а голмайстори на надпреварата с равен брой попадения станаха Кристиян Димитров от БНТ и Илиян Арсов от ТВ 7.

Всички четвъртфиналисти от Каменица ФЕНкупа за журналисти 2011 пък получават място на регионалните финали на Каменица 2012 – БНТ, ТВ 7, 24 часа, Ринг, Гонг, Спортал, Новспорт, 7 дни спорт.