Отборите на Беласица Петрич и Банско завършиха 2:2 в контрола, която се се игра на терена с изкуствено покритие в село Струмяни.

Мачът започна с натиск на петричките футболисти, които отбелязаха гол още в първата минута чрез Благой Наков. В 13-ата минута при бърза атака по десния фланг се стигна до остро центриране, което Вальо Костов отклони с крак за 2:0.

Опитите на футболистите на Банско да променят резултата до края на полувремето се оказаха безуспешни, защото вратарят Захари Димитров и защитата на Беласица бяха на мястото си.

През втората част на мача наставниците на двата отбора извършиха доста смени.

В 49-ата минута при меле пред вратата на Беласица Петър Лазаров със силен шут през куп играчи намали на 1:2. В 68-ата минута след триходова комбинация на отбора на Банско Смаил Креболиев отбеляза гол за 2:2./БТА