Кливлънд Кавълиърс постигна шеста поредна победа в първенството на Националната баскетболна асоциация, след като обърна гостуващия Денвър Нъгетс със 110:99.

Домакините стартираха неубедително и допуснаха 61 точки през първите две части, но след почивката домакините затегнаха играта си в защита и достигнаха до победата.

С 24 точки за Кливлънд се отличи Мо Уилямс, а звездата на тима ЛеБрон Джеймс добави 22 точки, 11 асистенции и осем борби за успеха. Чонси Билъпс беше най-полезен за Денвър с 26 точки.

Бен Гордън наниза 35 точки, а Чикаго Булс се наложи над гостуващия Далас Маверикс с 98:91. Тексасците имаха аванс от 41:29 до средата на втората четвърт, но допуснаха обрат. Луол Денг добави 20 точки за успеха. За гостите, които имат само две победи в осем мача, най-полезен беше Джош Хауърд с дабъл-дабъл - 21 точки и 11 борби.

Детройт Пистънс преодоля изоставане от седем точки на почивката и победи домакина Голдън Стейт Уориърс със 107:102. За гостите с 24 точки се отличи Ричард Хамилтън, а 23 точки и девет борби добави Алън Айверсън. С по 17 точки за Голдън Стейт най-полезни бяха Андрис Биедринс и Си Джей Уотсън.