Сан Антонио се изкачи на върха на Югозападната дивизия на Националната баскетболна асоциация след успех със 109:104 над гостуващия Оклахома Сити.

Тони Паркър наниза 22 точки, а Тим Дънкан добави 20 точки и 12 борби за шестия пореден успех на тима. Домакините предрешиха всичко още през втората част, в която взеха 26 точки аванс. Джеф Грийн беше най-полезен за гостите с 33 точки. Кевин Дюрант прибави 28.

Дейвид Уест реализира 29 точки, а Джеймс Поуси вкара 6 тройки и завърши с общо 20 точки за победата на Ню Орлиънс над домакина Торонто с 99:91. Така гостите записаха осми успех в последните си десет мача в лигата. Крис Бош беше най-добър от канадците с 25 точки.

О Джей Майо наниза 28 точки, а Мемфис взе четвърта поредна победа след 102:86 срещу гостуващия Маями. Това е най-дългата успешна серия на отбора след края на сезон 2005/2006. Майкъл Бийзли беше най-добър за гостите с 20 точки.

Коби Брайънт се отличи с 26 точки и 5 асистенции, а Лос Анжелис Лейкърс надделя над гостуващия Минесота с 98:86. Пау Гасол добави 18 точки, 11 борби и 6 асистенции за домакините. Успехът беше 13-и в последните 14 мача на Лейкърс. Ал Джеферсън беше най-полезен за Минесота с 20 точки и 13 борби.

Торонто - Ню Орлиънс 91:99

Мемфис - Маями 102:86

Сан Антонио - Оклахома Сити 109:104

Лос Анджелис Лейкърс - Минесота 98:86