Сан Антонио Спърс победи Денвър Нъгетс 120:103 точки в среща от изминалата нощ в НБА.

Така Спърс изравниха серията на 3-3 успеха в първия кръг в Западната конференция.

ЛаМаркъс Олдридж се отличи с 26 точки и 10 борби, а ДеМар ДеРоузан допринесе с 25 точки, 7 борби и 7 асистенции за успеха.

За гостите Никола Йокич беше лидер с 43 точки, с което постави клубен рекорд по резултатност за играч на Денвър в елиминациите.

Той беше близо и до "трипъл-дабъл", като добави 12 борби и 9 асистенции.

Домакините започнаха силно и поведоха с 22:12, но през втората четвърт Денвър стигна до обрат при 50:47. Все пак с по-добра игра до почивката Сан Антонио се оттегли с аванс от 64:60.

Разликата се запази през третата част, но след серия от 17:2 в първите пет минути на последната четвърт домакините дръпнаха със 107:87 и до края нямаха проблеми.