Ню Орлиънс постигна победа със 105:101 при гостуването срещу Денвър. Джеймс Поуси отбеляза тройка само 19 секунди преди финалната сирена и изведе Хорнетс напред в резултата - 101:98.

Поуси завърши с десет точки при четвъртата поредна победа за стършелите. Гардът Крис Пол се отличи с дабъл-дабъл, като реализира 22 точки и подаде десет асистенции в отбора на Ню Орлеанс. Най-резултатен в срещата беше Джей Ар Смит от Денвър с 32 точки, 15 от които след стрелба от зоната за три точки. Кармело Антъни добави 24 точки в актива на Нъгетс.

Дуайт Хауърд завърши с 26 точки, 14 борби и три чадъра при победата на Орландо като гост срещу Вашингтон със 105:90. Едо Тюркоглу добави още 20 точки и десет борби за шестата поредна победа навън за Меджик и общо осма в девет мача.

Карън Бътлър отбеляза 19 от своите 25 точки през първото полувреме, но не успя да помогне на Вашингтон да избегне своята 11 загуба за сезона. Антоан Джеймисън реализира 17 точки и овладя 12 борби в състава на Уизърдс.