Орландо изгуби шанса да спечели второто място в Източната конференция след загубата с 93:103 като гост на Ню Джърси. "Магьосниците" дори загубиха своя основен състезател Хедо Тюркоглу 6:51 минути преди финалната сирена заради контузия в глезена.

Винс Картър се отличи с 27 точки и 9 асистенции при успеха на "мрежите", които играха без контузения в рамото участник в мача на звездите Девин Харис.

Дани Грейнджър вкара 24 точки при победата на неговия Индиана у дома срещу Детройт със 106:102. Грейнджър осигури победата на "пешеходците" с реализираните два наказателни удара в последните секунди. Брандън Ръш добави още 21 точки за домакините, които на моменти изоставаха с 10 точки.

Чикаго спечели със 113:106 при домакинството си срещу Шарлот и постигна четвърта поредна победа. Бен Гордън реализира 39 точки за "биковете", а Джон Солмънс добави още 19.