Кайри Ървинг наниза 24 пункта и поведе шестима голмайстори с двуцифрен брой точки за победата на Далас над гостуващия Портланд със 139:103. Ървинг също грабна девет борби, за да бъде лидер на състава в отсъствието на друга звезда - Лука Дончич, който пропусна двубоя поради подуване на десния глезен.

Джейлън Брънсън вкара 29 точки, Куентин Граймс добави 19 и Айзая Хартенщайн имаше 17, а Ню Йорк Никс разби домакина Филаделфия със 128:92. Джоел Ембийд поведе домакините с 30 точки и 10 борби, но това се оказа недостатъчно. Звездата на Филаделфия получи удар в глезена и изглеждаше, че накуцва на моменти.

Спенсър Динуиди и Ник Клакстън отбелязаха по 23 точки, като Бруклин се наложи над Оклахома Сити със 124:115. Шей Гилджъс-Алекзандър вкара 15 от своите 34 точки през третата четвърт, но Оклахома няма сили за нещо повече от достойно представяне.

Донован Мичъл бе най-резултатен с 26 точки, Джарет Алън и Карис ЛеВърт направи дабъл-дабъл, а Кливланд се наложи над Вашингтон със 114:90.

Коби Уайт се отчете с 22 точки и 10 борби, а Демар ДеРозан добави 17 за победата на Чикаго Булс със 104:91 срещу Шарлът.

Пол Джордж отбеляза рекордните за мача 24 точки и набиращият скорост Лос Анджелис Клипърс се наложи над Ню Орлиънс със 111:95.

Джейсън Тейтъм събра 30 точки, 9 борби и 5 асистенции за 25 минути и Бостън подобри своя домакински рекорд до 17-0, след като победи Юта със 126:97. Бостън отбеляза поне 120 точки за деветата поредна игра, което изравни поставения рекорд от тима през сезон 1959-60 г.

Стивън Къри отбеляза две ключови тройки в последните 65 секунди и Голдън Стейт удържа победата над Детройт със 113:109 в Сан Франциско. Къри завърши с 26 точки, следван от Клей Томпсън с 19.

Джарън Джаксън-младши записа 31 точки и 9 борби, а Мемфис постигна успех над Лос Анджелис Лейкърс със 127:113. Маркъс Смарт добави 29 точки, а Бейн завърши с 24 пункта и 13 асистенции, докато Джа Морант остана с 21 и 7 асистенции.