Ръсел Уестбрук завърши с 24 точки, 16 асистенции и 10 борби за 34-ия "трипъл-дабъл" при победата на Оклахома Сити със 123:102 като гост срещу Торонто в среща от редовния сезон в Националната баскетболна асоциация.
Реализатор номер 1 в Лигата се доближи още по-близо до рекорда от 41 "трипъл-дабъла" в редовния сезон, поставен от Оскар Робъртсън през 1962 година. Тъндър има още 14 срещи преди започване на плейофите в НБА.
Виктор Оладипо добави още 23 точки за успеха на Оклахома, а Демар Дероузън се отличи с 22 точки за Раптърс. Серж Ибака вкара 10 точки срещу бившия си отбор.

Кливланд победи с 91:83 у дома срещу Юта. Леброн Джеймс се отличи с 33 точки за отбора на Кавалиърс. Джеймс вкара 17 от точките в четвъртия период, а Кевин Лав игра за първи път след претърпяната операция на коляното на левия крак. За 19 минути Лав на полето реализира 10 точки.
Джеймс вкара 13 от общо 20 стрелби от игра и овладя 10 отскочили топки и подаде 6 асистенции.

Кайри Ървинг, който се отличи с 21 точки, не игра в четвъртата част заради проблем с коляното. Айман Шъмпърт пък получи травма в рамото в третия период от двубоя.

Руди Гобер беше най-резултатен за Джаз с 20 точки и 18 борби.
Мемфис победи като гост срещу Атланта със 103:91. Марк Гасол завърши с 18 точки, 10 борби и 10 асистенции. Гризлис има три поредни победи в Лигата след серията си от пет последователни поражения.
Майк Конли реализира 22 точки и подаде 12 завършващи паса за успеха на Мемфис.

Тим Хардуей младши беше най-резултатен за Атланта с 18 точки.
Бруклин победи със 121:110 като гост срещу местния си съперник Ню Йорк. Брук Лопес се отличи с 24 точки при пълната доминация на Нетс във втората половина на двубоя. Бруклин вкара три поредни тройки в третия период, в който гостите вкараха общо 38 точки.
Джеръми Лин се отличи с 15 точки и 8 асистенции срещу бившия си отбор Никс.
Кайл О'Куин влезе като резерва и направи 23 точки за Ню Йорк. Домакините все още нямат две поредни победи в Лигата през 2017 година.