Отборът на Сакраменто Кингс стигна до трудна победа със 127:122 (30:32, 35:25, 28:30, 34:35) в домакинството си на Сан Антонио Спърс. Както е известно, Александър Везенков е контузен и все още продължава своете възстановяване.

"Кралете" започнаха добре, но Сан Антонио взе аванс от две точки в края на първата част. След това обаче момчетата на Майк Браун обърнаха през втората четвърт. Третата бе сравнително равностойна, като гостите леко стопиха изоставането си до 93:87. Решаваща обаче се оказа последната четвърт, в която играта на Сакраменто тотално се разбалансира. Сакраменто дори можеше да изпусне победата, но все пак успя да удържи преднината си.

Ди'Арън Фокс бе най-резултатен за домакините с 28 точки, 5 борби и 9 асистенции. Домантас Сабонис пък записа поредния си трипъл-дабъл през сезона след 22 точки, 11 борби и 11 асистенции.

За Спърс се отличи Девин Васел с 32 точки, 1 борба и 7 асистенции. Виктор Уембаняма завърши с дабъл-дабъл от 19 точки, 13 борби и 4 асистенции.