Янис Антетокунбо записа втори "трипъл-дабъл" за сезона при успеха на Милуоки над гостуващия Сакраменто със 144:109 в Националната баскетболна асоциация.

Антетокунбо завърши с 26 точки, 15 борби и 11 асистенции, а домакините спечелиха за осми път в първите си девет мача от кампанията.

Джъстин Джаксън беше най-резултатен за гостите с 22 точки, но Сакраменто прекъсна серията си от пет поредни победи.

Серж Ибака реализира рекордните в кариерата си 34 точки и добави 10 борби, с което помогна на Торонто да победи Лос Анджелис Лейкърс със 121:107 като гост.

Кайл Лаури допринесе с 21 точки и 15 асистенции, като постави нов клубен рекорд с осми пореден мач с двуцифрен брой завършващи подавания.

Канадците взеха първата част с 42:17 и до края на допуснаха обрат, за да постигнат девета си победа в десет мача от началото на сезона, с което те са лидери в Източната конференция.

Кайл Кузма беше най-резултатен за Лейкърс с 24 точки, а звездата ЛеБрон Джеймс вкара едва 18 точки и 6 асистенции.

Вашингтон се възползва от серия от 16:2 точки в четвъртата част и прекъсна поредица от пет поражения след 108:95 над гостуващия Ню Йорк.

Джон Уол беше най-добър за столичани с 26 точки и 7 асистенции, а Брадли Бийл добави 22 точки и 8 борби.

Енес Кантер беше лидер за гостите с 18 точки и 12 борби.

Девин Буукър наниза 25 точки, включително два решителни коша в края, с което донесе победата на Финикс над Мемфис със 102:100.