Минесота Тимбъруулвс нанесе втора поредна загуба на Лос Анджелис Клипърс, след като го надигра като гост със 118:100 точки в мач от редовния сезон на НБА.

Антъни Едуардс вкара 37 точки, а Никел Алекзандър-Уолкър добави 28 за успеха на „вълците“. Майк Конли записа 23 точки за тима от Минеаполис, който изравни Оклахома Сити по победи с 45, но изостава с една загуба повече - 21.

Снимки: БТА / BTA
25 снимки

За Клипърс най-резултатен стана Пол Джорд с 22 точки, а 12 добави Джеймс Хардън. Осевен загубата, друга лоша новина за „ножиците“ бе свързана с контузията на Кауай Ленард в първата четвъртина.

Двата отбора са съседи в класирането на Западната конференция, като Минесота са трети с баланс 45:21, докато Клипърс са четвърти с актив от 41:23.