Отборът на Милуоки Бъкс постигна четвърта поредна победа в редовния сезон на Националната баскетболна асоциация на САЩ и Канада. У дома хората на Кени Аткинс надиграха Бруклин Нетс със 112:103, като така нанесоха 14-о поражение на съперника си от началото на кампанията.

Двубоят стартира равностойно, като едва малко преди полувремето Милуоки взе по-солиден превес в резултата и се оттегли на почивка при 50:40. Третата четвърт беше особено силна за Бъкс, чийто аванс в дадени моменти стигна 16 точки. Към нейния край обаче домакините се отпуснаха и това отвори вратичката пред Нетс да се се надява за нещо повече. Решителната последна четвърт вървеше доста завързано до средата си, преди в крайна сметка Милуоки да наложи волята си.

Най-резултатен за победителите беше Джон Хенсън с 20 точки, а Джанис Антетокуонмпо се отчете с „дабъл-дабъл“ от 16 точки и 10 борби. За Нетс с най-голям точков принос на терена беше Боян Богданович (24).