Орландо Меджик постигна инфарктна победа, надвивайки Лос Анджелис Лейкърс в ранния неделен мач от НБА. Меджик надделя със 108:104 над ЛеБрон Джеймс и компания, за да запише десетата си победа през сезона.

Най-резултатен за Меджик бе центърът Никола Вучевич с 31 точки, гарнирани с 15 борби, което му донесе дабъл-дабъл. Аарън Гордън пък добави 17 пункта за Орландо.

Най-резултатен за Ел Ей бе ЛеБрон Джеймс с 24 пункта, а 21 добави Кайл Кузма. Лонзо Бол вкара други 9.

Двата тима си разделиха по едно полувреме, като „езерняците” бяха по-добрият отбор в „Стейпълс Сентър” през първата част, макар че се прибраха на почивка със само една точка аванс.

През второто полувреме Орландо се активизира и центърът Никола Вучевич записа чудесни 24 минути. В самия край обаче Кентавиъс Коудуел Поуп можеше да осъществи пълен обрат за Ел Ей, който губеше с 15 пункта, но вместо това топката не влезе. Последва и пропуск на ЛеБрон джеймс зад линията за три, след като бе пазен от Аарън Гордън.