Донован Мичъл реализира 33 точки, 5 борби и 2 асистенции за победата на Кливланд над Лос Анджелис Лейкърс със 114:100 като гост в среща от Националната баскетболна асоциация на САЩ и Канада (НБА). Успехът бе осми пореден за Кавалиърс.

Домакините водеха с 80:77 по-малко от четири минути преди финала на третата четвърт, но до края на мача Кливланд измъкна победата. Дариъс Гарланд добави 24 точки, а Джарет Алън се отчете с 16 точки и 11 борби. ЛеБрон Джеймс отбеляза 27 точки, 7 борби и 4 асистенции за Лейкърс. Антъни Дейвис се включи с 19 точки и 12 борби, докато Ръсел Уестбрук завърши с 19 точки и 10 асистенции.

Победа като гост записа и Юта над Лос Анджелис Клипърс със 110:102. Джордан Кларксън вкара 23 точки, като добави 3 борби и 5 асистенции за успеха на гостите, а Колин Секстън допринесе с 22 точки. Лаури Марканен се отчете с 18 точки и 9 борби за Юта, който спечели втори пореден мач в Лос Анджелис след серия от три поражения като гост. Джаз надви Лейкърс със 130:116 в петък. Пол Джордж реализира 34 точки, а Маркъс Морис добави 12 за Лос Анджелис Клипърс, който прекъсна серията си от три успеха. Това бе първа загуба за тима от четири срещи, в които Джордж вкарва 30 и повече точки.

Торонто постигна домакински успех над Чикаго със 113:104 в друга среща от вечерта в НБА. Фред ВанВлийт се завърна на терена след като пропусна три срещи и се отчете с 30 точки, 5 борби и 11 асистенции. Оу Джи Ануноби помогна за победата на Раптърс с 22 точки и 6 борби, а Скоти Барнс – с 19 точки и 10 борби. Демар Дероузън отбеляза 20 точки за Чикаго, Никола Вучевич се включи с 18 точки, 12 борби и 6 асистенции, а Горан Драгич добави 16 точки.

Тимът на Мемфис победи Вашингтон със 103:97 като домакин след 28 точки, 3 борби и 4 асистенции на Дезмънд Бейн и 23 точки, 9 борби и 6 асистенции на Джа Морант. Брандън Кларк добави 16 точки за успеха. Монти Морис завърши с 18 точки за гостите.