Кливланд Кавалиърс изигра много силен мач при гостуването си на Оклахома и спечели със 115:92 точки. Водени от ЛеБрон Джеймс Кливланд доминира през по-голямата част от мача, като успя да се противопостави на своя съперник само през първата част.

Голямата преднина за Кливланд бе натрупана през втората и третата част, когато Джеймс вдигна оборотите.

В последните минути на мача на паркета за Кливланд се появиха голяма част от резервите на отбора.

Кевин Лав бе най-резултатен за Кливланд, като завърши с 29 точки и 11 борби, а ЛеБрон Джеймс добави 25 точки и се отличи с 11 асистенции. Тристън Томпсън реализира 14 точки и овладя 14 борби.

Кевин Дюрант очаквано бе най-резултатен за Оклахома с 26 точки. Ръсел Уестбруук добави 20 точки и овладя 11 борби.