ЛеБрон Джеймс вакара 19 от своите 39 точки през втората част, но Кливланд се нуждаеше от продължение срещу Лос Анджелис Клипърс, за да се наложи със 118:113.

Джеймс записа и 14 борби и 6 асистенции за Кливланд, Кевин Лав наниза 25 точки и 7 борби, докато Дуейн Уейд се отчете с 23 точки и 5 асистенции.

За Клипърс това бе седма поредна загуба, а Блейк Грифин бе най-резултатен с 23 точки и 12 борби. ДеАндре Джордан добави 20 точки, а Остин Ривърс се отчете с 16.

Джъстин Холидей отбеляза 27 точки, а Крис Дън добави 22 за победата на Чикаго Булс със 123:120 над Шарлът. Финландецът Лори Маркканен имаше решителен принос за "биковете", след като вкара два свободни удара 2,6 секунди преди последната сирена.

Кемба Уокър вкара впечатляващите 47 точки за Шарлът, който допусна шеста поредна загуба.

Девин Буукър вкара 22 от своите 33 точки през първата част, а Финикс се наложи над ЛА Лейкърс със 122:113 в "Стейпълс център".

Алекс Лен добави 17 точки и 18 борби, а Тайлър Улис записа 14 точки и 7 асистенции.

Кайл Кузма наниза 30 точки за Лейкърс, но и това не бе достатъчно, за да бъде избегната домакинската загуба.

Брук Лопес записа 19 точки и 10 борби, а Брандън Инграм - 17 точки и 8 борби за Лос Анджелис, които преди това имаха две поредни победи като гост над Финикс.