Лос Анджелис Клипърс се наложи над гостуващия Юта със 108:95 и за шеста поредна година си осигури място в плейофите на Националната баскетболна асоциация. Резервата Джамал Крофърд беше най-резултатен за успеха с 28 точки, Блейк Грифин добави 15 точки, а ДеАндре Джордън допринесе с 15 борби.

За гостите Руди Гобер завърши с 26 точки и 14 борби, а Юта допусна четвърто поражение в последните си пет мача.

Сан Антонио записа четвърти пореден успех след 106:98 над гостуващия Ню Йорк. Кауай Ленърд се отличи с 29 точки, а ЛаМаркъс Олдридж и Пау Гасол завършиха с по 19 точки и по 10 борби за победата. Уили Ернангомес беше лидер на гостите с 24 точки и 13 борби.

СиДжей Калъм наниза 32 точки и помогна на Портланд да спечели със 112:100 срещу Минесота като домакин. Гостите допуснаха шеста поредна загуба, а най-резултатен за тима беше Андрю Уигинс с 20 точки.