Янис Антетокумпо вкара 21 точки в мача на своето завръщане в стартовата петица на Милуоки Бъкс при победата над Бруклин Нетс със 115:108. Звездата на тима пропусна два двубоя с проблем, който бе описан от организацията като проблем в подколянното сухожилие. Терминът, който бе използван е „тендонопатия“ обичайно се свързва с преумора. Янис стреля 9 от 10 от игра, взе 9 борби, прибави и 5 асистенции при изиграни 35 минути.

Милуоки бе без Крис Мидълтън, който продължава да търси своя ритъм след травмата в глезена. В този двубой той получи почивка след като изигра 33 минути при загубата от Бостън.

Бъкс не са имали на разположение по едно и също време своите три големи звезди – Антетокумпо, Мидълтън и Лилард. За последен път те бяха заедно на игрището на 3 февруари при успеха над Далас.