Милуоки Бъкс записа четвърта поредна победа в НБА. "Елените" надвиха Далас Маверикс със 132:125 у дома. Двата отбора изиграха срелищен сблъсък, в който Янис Антетокумпо и Деймиън Лилард спечелиха дуела с Лука Дончич и Кайри Ървинг.

Първото полувреме беше равностойно, като след 24 минути игра домакините имаха аванс от 60:58. В третата четвърт Маверикс натрупа аванс, който в даден момент достигна 12 точки. В началото на последния период Бъкс стопиха пасива си, а на свой ред след отлични изяви на своите лидери стигна и до победата.

Янис Антетокумпо завърши срещата с "дабъл-дабъл" - 40 точки и 15 борби. Лилард се отчете с 27 точки и 12 асистенции. Пат Конаутън завърши с 16 точки.

За Далас Кайри Ървинг вкара 39 точки, а Лука Дончич завърши с 35. Тим Хардуей остана със 17 точки.

Милуоки заема трето място в Източната конференция с баланс 9-3. Далас е четвърти на Запад с 9-4.