Филаделфия 76ърс поведе с 2:0 победи в серията срещу Бруклин Нетс. Сиксърс постигнаха втора поредна домакинска победа след 96:84.

Gulliver/GettyImages
15 снимки

Над всички за тима от старата столица бе Тайрийс Макси, който реализира 33 точки, включително и шест тройки. По още 20 точки вкараха Тобайъс Харис и Джоел Ембийд, което компенсира колебливото представяне на основния плеймейкър на Филаделфия Джеймс Хардън, който завърши с осем точки.

За гостите, които водеха на полувремето с 49:44, много силен мач изигра Камерън Джонсън. Той вкара 28 точки, от които пет тройки. Микел Бриджес добави 21 точки за "мрежите", но от всички останали играчи единствено Спенсър Динуиди с 12 точки приключи с двуцифрен актив.

Следващият мач от серията, която се пренася в Ню Йорк, е в нощта на четвъртък срещу петък. / БТА