Ню Йорк Никс победи със 139:122 като гост Финикс Сънс в мач от редовния сезон на НБА. "Бричовете" изиграха страхотно второ полувреме, с което стигнаха до успеха. В неговата основа беше Джейлън Брънсън, който завърши срещата с 50 точки.

Гардът вкара всичките си 9 опита от тройката. Към личния си актив добави още 9 асистенции, 6 борби и 5 откраднати точки.

Една от звездите на Финикс - Брадли Бийл, остана на паркета малко повече от 4 минути, след като контузи глезена си. В негово отсъствие Кевин Дюрант реализира 29 точки, а Девин Букър добави още 28 точки.

За победата на Ню Йорк спомогнаха още Джулиъс Рандъл с 23 точки, а Ар Джей Барет остана с 21 точки.

"Бричовете" са пети в Източната конференция с 14 победи и 10 загуби. Финикс е едва десети на Запад с 13 успеха и 12 загуби.