Дуейн Уейд се завърна победоносно в Маями с екипа на Чикаго при успеха на гостите с 98:95 в Националната баскетболна асоциация.
Той допринесе с 13 точки, включително и два решаващи наказателни удара 13,7 секунди преди края за 96:92.

Уейд игра през цялата си кариера в Маями, с който спечели и три титли, но през лятото напусна като свободен агент, за да се присъедини към Чикаго.

Джими Бътлър беше най-резултатен за успеха на гостите с 20 точки.
За домакините Хасан Уайтсайд завърши с 20 точки и 20 борби, като записа шести "дабъл-дабъл" в седем мача от сезона досега.

Стивън Къри наниза 7 тройки и завърши с 33 точки при убедителната победа на вицешампиона Голдън Стейт над домакина Денвър със 125:101.

Къри добави 7 асистенции и 5 борби. Клей Топмсън се отличи със 19 точки, а Кевин Дюрант допринесе с 18 и 9 борби.
За домакините Джамал Мъри беше най-резултатен с 14 точки.

Ню Орлиънс записа първа победа за сезона след 112:106 над домакина Милуоки.

Антъни Дейвис реализира 32 точки и прекъсна серията на отбора си от осем поредни поражения.

За домакините с 33 точки и 9 борби се отличи Джабари Паркър, но това не беше достатъчно.

Лос Анджелис Лейкърс записа четвърта победа в последните си пет мача след 101:91 над домакина Сакраменто.

Гостите изоставаха с 19 точки при 30:49 в средата на втората четвърт, но успяха да стигнат до обрат след почивката.

Лу Уилямс беше най-резултатен за успеха с 21 точки, Д'Анджело Ръсел добави 17, а Джулиъс Рандъл се отличи с 15 точки, 8 борби и 5 асистенции.
ДеМакръс Къзинс завърши с 28 точки и 9 борба за домакините.