В двубой от НБА тимът на Бруклин Нетс победи Атланта Хоукс у дома със 116:104. За успеха на домакините с най-много точки завърши Ален Краб - 20, с по 16 точки се отличиха Карис ЛеВерт и Д`Анджело Ръсел, а с точка повече наниза ДеМаре Керъл.

За Атланта Марко Белинели се отчете с 19 точки, контузилия се Шрьодер е със 17, а със 16 завърши Бейзмор.

Атланта започна отлично мача и дръпна в началото с 6:0, а след това продължи да владее инициативата и водеше с 11:7, все пак Нетс стигна до изравнявания за 11:11 и 16:16, но в крайна сметка Атланта взе частта с 25:19.

През втората част Нетс взеха нещата в свои ръце и я спечели с 37:28 като на почивката резултатът беше 56:53 в полза на Бруклин.

В третата част отново Нетс бяха по-добрият отбор и взеха успеха с 35:24, за да дръпнат с 91:77. В последната четвърт Хоукс стопи преднина от почти 16 точки, а малко преди изтичането на последните 4 минути разликата беше стопена до 7.

Тежка контузия в края на четвъртата част получи Денис Шрьодер от Атланта, след като настъпи кеца на съперник, изкълчи глезена си и трябваше да напусне полето.

В крайна сметка отборът на домакините спечели двубоя с крайното 116:104.