Водачът в Източната конференция Бостън Селтикс постигна 20-ата си победа за сезона в НБА след успех със 114:97 точки при домакинството си на Орландо Меджик. Това бе втора поредна победа за "келтите" над този съперник в рамките на по-малко от 48 часа, както и пета поредна.

Селтикс имаха затруднения само в първата четвърт, която загубиха с 27:31, но след 34:19 във втората част домакините обърнаха хода на мача.

Снимки: БТА / BTA
21 снимки

Най-резултатен за Бостън бе Джейлън Браун с 31 точки, а Джейсън Тейтъм прибави 23. За Орландо с 36 точки приключи Паоло Банкеро, но единственият друг играч с двуцифрен актив бе Джейлън Съгс, който отбеляза 13.

В класирането Бостън е първи на Изток с баланс от 20 победи и 5 загуби, докато Орландо е четвърти с актив от 16 успеха и девет поражения.