Дежонте Мъри отбеляза 19 точки, 15 асистенции и 5 отнети топки за победата на Атланта над Бостън със 120:118 като домакин в среща от редовния сезон в Националната баскетболна асоциация на САЩ и Канада (НБА). Хоукс наваксаха изоставане от 30 точки в хода на двубоя, ставайки първият отбор, който прави това срещу тима с най-добрия актив в НБА от постижението на Лос Анджелис Лейкърс срещу Далас Маверикс на 6 декември 2002 година.

Джейсън Тейтъм реализира кош за Бостън, намалявайки на 118:120 при оставащи 1.2 секунди в мача, но гостите не успяха да стигнат до равенство.

С победата над Бостън съставът на Атланта записа и най-големия наваксан дефицит от сезон 1997/1998 насам. Селтикс водеха с 68:38 във втората четвърт, но домакините направиха серия от 18:6, за да намалят изоставането си до 56:74 на почивката.

Де'Андре Хънтър поведе съотборниците си с 24 точки, а Богдан Богданович допринесе с 22. Джейсън Тейтъм се отчете с 37 точки и 8 борби ца Бостън, а Джейлън Браун добави 24 точки.