Милуоки победи Кливланд със 108:105 точки след две продължения и сложи край на серията на гостите от осем поредни победи в първенството на НБА. Майкъл Картър-Уилямс се отчете със 17 точки и 5 борби за Милуоки. Грег Монро и Янис Антетокунмпо добавиха по 16 точки и спечелиха съответно 17 и 11 борби. Грейвис Васкес завърши с 13 точки. Леброн Джеймс беше най-полезен за Кливланд и записа "дабъл-дабъл" - 37 точки и 12 борби. Кевин Лав се отличи с 24 точки и 12 борби, а Ричард Джеферсън вкара 14 точки. Леброн Джеймс вкара 6 точки в последните две минути на редовното време и Кливланд изравни 88:88. Домакините спечелиха второто продължение с 12:9, а с това и срещата. Кливланд губи за пръв път от 27 октомври, когато започна новия сезон в НБА.

Далас постигна шести успех за сезона, след като се наложи като гост над Хюстън със 110:98 точки. и спечелиха битката за Тексас. За домакините това е трета поредна загуба. Лидерът на Далас Дирк Новицки получи почивка в този двубой. За победителите Реймънд Фелтън завърши с 23 точки и 6 борби. Чарли Виланова добави 19 точки и 5 борби. Джеймс Хардън се отличи с "дабъл-дабъл" за Хюстън - 25 точки и 10 асистенции. Терънс Джоунс реализира 23 точки, а Джейсън Тери вкара 19 точки. Двубоят започна с минута мълчание в памет на жертвите от атентатите в Париж.

Голдън Стейт се наложи над гостуващия Бруклин със 107:99 точки след продължение и продължава без загуба от началото на сезона, постигайки 11-и пореден успех. Звездата на тима Стеф Къри вкара 21 от своите 34 точки след почивката, а Андре Игуодала отбеляза важна тройка, с която изравни 97:97 5.9 секунди преди сирената. Домакините поведоха с 10:0 в продължението и стигнаха до победата. Игуодала завърши с 18 точки, а Андрю Богът се отличи с 10 точки и 18 борби. Дреймънд Грийн направи "трипъл-дабъл" - 16 точки, 12 асистенции и 10 борби, а Харисън Барнс записа 13 точки. Джаред Джак направи рекорд за сезона от 28 точки, а Тедеус Йънг завърши с 24 точки и 10 борби за Бруклин.

Блейк Грифин реализира 34 точки, включително и кош 17 секунди преди края, при победата на Лос Анделис Клипърс над Детройт със 101:96 точки. Джамал Кроуфърд добави рекордните за сезона 37 точки. За тима на Детройт, който допусна трето поредно поражение, се отличи Игуодала с 20 точки.

Вашингтон надделя над Орландо със 108:99 точки след 23 точки на Крис Хъмфрис.

ЛаМаркъс Олдридж направи "дабъл-дабъл" - 17 точки и 19 борби при успеха на Сан Антонио с 92:83 точки срещу Филаделфия. За Филаделфия това беше 10-а поредна загуба в НБА. Тони Паркъс се отличи с 16 точки за Спърс, а Тим Дънкан добави 15 точки.

Финикс се наложи над Денвър със 105:81 точки след 30 точки на Ерик Бледсоу./БТА