Отборът на Маями Хийт надделя над Ню Джърси Нетс със 101:89 точки в среща от поредния кръг на НБА. Това бе пета победа от началото на сезона за "горещите", които обаче продължават да са трети в Югоизточната дивизия след Атланта и Орландо.

Дуейн Уейд реализира 29 точки и овладя 10 борби, а Леброн Джеймс вкара 14 от 23-те си точки през третата четвърт. Третият от звездното трио - Крис Бош, отбеляза 21 точки. Антъни Мороу бе най-резултатен с 25 точки за "мрежите", които записаха четвърта поредна загуба след старт от две победи.

Дуайт Хауърд и Рашард Люис нанизаха по 22 точки за успеха на Орландо Меджик над Шарлот Бобкетс с 91:88 като гост. Домакините губеха с 18 точки, но сведоха пасива си само до 1 при 88:89. Куентин Ричардсън обаче вкара десет секунди преди края и сложи точка на спора.

Ню Орлийнс Хорнетс продължава да е един от трите тима без загуба от началото на сезона (останалите два са Лос Анджелис Лейкърс и Атланта Хоукс). Стършелите надиграха Милоуки Бъкс с 87:81 като гости и регистрираха шестата си поредна победа - най-добрия старт в историята на клуба.

Дейвид Уест бе героят на този мач с 25 точки, като бе точен при 10 от 12-те си изстрела. Крис Пол и Марко Белинели добавиха по 14 точки за успеха на гостите, а най-резултатен на Бъкс бе Андрю Богът с 19 точки, като хвана и 14 борби.