Торонто победи Хюстън с 93:80 в ранния неделен мач от Националната баскетболна асоциация. Звездата на канадския тим Крис Бош се завърна след контузия и бе в основата на успеха.

След като прекара пет мача на пейката, лекувайки разтежение, центърът записа 41 минути на паркета и се отчете с 21 точки и 10 борби. „Исках да се върна, когато преценя, че е дошъл моментът, и реших, че е днес,” заяви Бош. „Беше голям мач, най-важнота е, че беше у дома. През последните два дни на тренировка се чувствах добре и просто исках вече да се върна и да помогна.”

Крис Хъмфрис добави 16 точки, Карлос Делфино – 12, Антъни Паркър се отчете с 11, а Джейсън Капоно вкара 10 за домакините.

За Хюстън най-резултатен бе Трейси МакГрейди с 23 точки, докато Яо Минг отбеляза само 15, а Бонзи Уелс – 12.

Торонто изоставаше с 14 точки в първата четвърт и 11 на полувремето, но успя да обърне развоя на мача след страхотна трета част. Резултатът се изравни до 52:52, а след това Раптърс поведоха и не изпуснаха преднината си до края на мача.