Отборът на Сан Антонио пропусна шест поредни стрелби от линията за наказателен удар в четвъртата част при загубата със 77:80 срещу Бостън в среща от Националната баскетболна асоциация на САЩ (НБА).

Кевин Гарнет се завърна за Бостън, но игра пестеливо, докато Рей Алън наниза 19 точки, а Глен Дейвид затвори мача с победен кош цели 2:10 минути преди края на срещата. Тони Паркър вкара 25 точки за Спърс, но пропусна четири от свободните стрелби в последната минута на мача.

Антонио Макдайс вкара 24 точки, а Тишон Принс добави 23 точки и 12 асистенции за победата на Детройт със 108:90 срещу Лос Анджелис Клипърс, информира БТА.

Уил Байнъм наниза рекордните за кариерата си 22 точки за Пистънс, докато овобранецът Ерик Гордън вкара 22 точки за Клипърс.

Джей Ар Смит записа рекордните си за сезона 40 точки, а Крис Андерсен добави 18 точки и 11 борби за победата на Денвър над Вашингтон със 116:105

Антън Джеймисън вкара 27 точки за Уизърдс, които записаха трета поредна загуба. За разлика от тях, Денвър е с пет поредни успеха в НБА.