Резервата Девин Браун записа личен рекорд за сезона от 18 точки при победата на Ню Орлиънс над Денвър с 94:81 точки в мач от първенството на НБА.

Педжа Стоякович добави 26 точки, а Хорнетс вече са втори в Югозападната дивизия след лидера Сан Антонио Спърс.

Крис Пол бе най-полезен за Денвър - с 12 точки и 10 асистенции.

В Хюстън Андре Игуодала вкара кош 36 секунди преди финалната сирена при победата на Филаделфия над "ракетите" с 95:93 точки.

Гостите губеха с 14 точки, но успяха да стигнат по успеха.

Игуодала завърши с 20 точки за Филаделфия.

Еди Хаус отбеляза 28 точки, от които 8 тройки при победата на Бостън Селтикс над Сакраменто Кингс със 119:100 точки.

Ражон Рондо добави 24 точки и 9 асистенции за домакините, които водеха с 25:9 в началото на втората четвърт.

Загубата е седма поредна за тима на Сакраменто.

Нейт Робинсън вкара 20 от своите 24 точки в последните 10 минути, а Ню Йорк Никс победи със 112:104 точки Атланта Хоукс.

Робинсън направи серия от 8:0, а домакините поведоха с 96:85 точки шест минути преди края на двубоя.

В Далас Маверикс победи Голдън Стейт със 117:93 точки като Джейсън Тери завърши с 22 точки, Дирк Новицки с 20, а Джош Хауърд с 19.

Торонто победи със 107:106 точки като гост Ню Джърси Нетс, с Девин Харис пропусна да отбележи със сирената.

За победителите Хосе Калдерон завърши със 17 точки и 11 асистенции.

Дуейн Уейд записа 14 точки, 9 борби и 9 асистенции при победата на Маями с 93:71 точки над Вашингтон. Това е трета поредна победа за "горещите". Вашингтон има едва 9 победи и 36 загуби от началото на сезона.

Оклахома Сити се наложи над Мемфис със 114:102 след продължение след 35 точки на Кевин Дюрант и 23 точки на Джеф Грийн.

Индиана - Милуоки - 107:99

Бостън - Сакраменто - 119:100

Маями - Вашингтон - 93:71

Ню Джърси - Торонто - 106:107

НЙ Никс - Атланта - 112:104

Минесота - Детройт - 89:98

Ню Орлиънс - Денвър - 94:81

Оклахома Сити - Мемфис - 114:102 след продължение