Дреймънд Грийн постигна 26-ти "трипъл-дабъл" в своята кариера в Националната баскетболна асоциация. Крилото завърши с 11 точки, 12 борби и 12 аситенции при победата на Голдън Стейт у дома със 131:119 срещу Юта в двубой от редовния сезон. Грийн отне е четири топки от съперника при втория си "трипъл-дабъл" през кампанията. Стивън Къри се отличи с 32 точки, включително и шест тройки.

Андрю Уигинс добави още 28 точки за успеха в полза на Уориърс, докато Руди Гобер вкара 24 точки в полза на гостуващия отбор, отличавайки се с рекордните за кариерата си 28 овладени топки под кошовете. Неговият съотборник Донован Мичъл реализира 24 точки, а Майк Конли отбеляза 23 точки. До момента Юта имаше пет поредни победи срещу Голдън Стейт, както два последователни успеха като гост срещу Уориърс.

Филаделфия победи със 134:99 у дома Сан Антонио, а Тобиас Харис завърши с 23 точки за домакините. Това е първи успех за отбора от Пенсилвания след контузията в коляното на Джоуъл Ембийд миналия петък. Сет Къри добави още 21 точки за успеха в полза на лидера в Източната конференция.

Дерик Уайт и Дрю Юбанкс бяха най-резултатни в полза на Спърс с по 17 точки. Зайън Уилямсън реализира 27 точки за победата на Ню Орлиънс със 135:115 като домакин срещу Лос Анджелис Клипърс. Брендън Ингам добави още 23 точки в полза на Пеликанс. Кауай Ленард се отличи с 23 точки в полза на Клипърс.

Джими Бътлър завърши с 29 точки при успеха за Маями срещу местния съперник Орландо като гост със 102:97.

Тайлър Хироу добави още 22 точки за Хийт, който изоставаше в четвъртия период срещу Меджик. Маями постигна четвърти последователен успех в Лигата и общо десети в последните си 11 двубоя.

Терънс Рос отбеляза 20 от своите общо 31 точки във втората половина на двубоя, а Бътлър се отличи и с 9 завършващи подавания, седем борби и пет отнети топки за общо 36 минути на полето. Атланта се наложи със 100:82 у дома срещу Кливланд. Джон Колинс реализира 22 точки, а Данило Галинари вкара 20 точки за петия пореден успех на Хоукс под ръководството на временния треньор Нейт МакМилан. Колин Секстън реализира 15 точки в полза на Кавалиърс. Гостите имат три поредни поражения.

Джон Колинс овладя рекордните за представянето си през сезона 13 борби.