„Отчаяната съпруга” Ева Лонгория е една от рядко срещаните жени, на които дори и чувал би й отивал. За пореден път съпругата на звездата от НБА Тони Паркър показа, че дори „неглиже стила” й подхожда.
На излизане от ресторант в САЩ очарователната актриса бе уловена от фотообективите в широки дрехи, които дадоха повод за пореден път да се заговори, че Ева и Тони очакват дете.
Само преди няколко дни обаче тя се появи в изключително елегантна рокля по тялото, която не потвърждава тази информация.
![](http://gong.bg/uploads/photos_more/200808/path_2848.jpg)
Семейство Паркър вечеря в популярен ресторант в Лос Анжелис заедно с приятели. На входа на заведението двойката бе засечена от любопитните папараци, които заснеха звездното семейство.
Дори и година след сватбата Тони и Ева продължават да демонстрират любовта си, като при всяка поява на публични места двамата се държат ръка за ръка.
![](http://gong.bg/uploads/photos_more/200808/path_2847.jpg)
Коментирай