Дерик Роуз отбеляза 13 от своите общо 17 точки в четвъртата част, а Чикаго победи Денвър със 106:101 в среща от редовния сезон в Националната баскетболна асоциация на САЩ и Канада.

Булс вече имат в актива си 23 успеха и 10 поражения и са лидери в Централната дивизия.

След като изоставаше с 13 точки през третата част, Чикаго направи обрат 100:97 в последните минути на четвъртия период. Джими Бътлър се отчете с 26 точки, 8 борби и 8 асистенции за Чикаго. Дерик Роуз и Пау Гасол нанизаха по 17, като вторият достигна до рекордните в кариерата си 9 чадъра. Арън Брукс добави 12 точки.

Уилсън Чандлър беше най-резултатен за Денвър с 22 точки. Тай Лоусън завърши с 20 точки и 7 борби. Аарон Афлало се отчете с 19 точки и 4 борби.

Сакраменто победи като гост Минесота със 110:107 точки. За домакините поражението е десето поредно.

Андрю Уигинс наниза 27 точки и овладя 9 борби за Минесота. Шабаз Мухамад и Горги Дженг се отчетоха с по 15 точки, като вторият овладя и 10 борби.

Руди Гей и Дарън Колинс бяха най-резултатни за Сакраменто с по 21 точки. Гей добави към статистиката си 6 борби и 5 асистенции. ДеМаркъс Казънс завърши с 19 точки и 7 борби. Дерик Уилямс записа 17 точки и 5 борби.