Чикато Булс победи Торонто Раптърс с 115:113 точки в пореден мач от НБА. Торонто имаше преимущество през голяма част от двубоя, но воден от Джими Бътлър Чигато грабна успеха.

Бътлър напусна игра в средата на втора част със сцепена устна, но това не му попречи да се развихри през второто полувреме и да завърши двубоя с 42 точки, включително реализирайки решителна тройка в последната минута. С 40-те си точки през второто полувреме Бътлър счупи рекорда на Майкъл Джордан, който бе 39 точки.

Той добави и 5 асистенции, и 4 борби към актива си.

Испанският център на Чикато Пау Гасол пък се отчете с 19 точки и 13 борби за победата на Чикаго Булс.

Иначе Торонто изигра силна втора четвърт, в който реализира 34 срещу 22 точки за съперника и водеше с 60:48 точки на почивката. Чикаго обаче намали след 33:27 точки в третата част и със силна последна четвърт обърна развоя на мача до краен успех.

Най-резултатен за Торонто бе ДеМар ДеРозан с 24 точки.