Отборът на Бостън Селтикс постигна победа у дома срещу Атланта Хоукс с 113:103 в мач от редовния сезон на НБА.

Селтикс започна добре срещата и бързо поведе дори с осем точки при 12:4. Домакините имаха преднина и от 12 точки през първата четвърт, но все пак тя завърши при 33:26.

Във втората част обаче тимът от Бостън покачи аванса си на 16 точки, а до края не изпуснаха инициативата и спечелиха срещата, с която се върнаха на победния път след загубата от Орландо Меджик преди три дни. Така Бостън Селтикс остава на върха в източната конференция.

Джейсън Тейтъм бе най-резултатен в мача с 34 точки, като освен това допринесе за успеха на Селтикс с 9 борби и 4 асистенции.

33 точки пък отблеяза баскетболиста на загубилия тим Трей Йънг, а на името си записа 5 борби и 7 асистенции, което обаче не бе достатъчно за Атланта.