Асеко Проком допусна загуба в поредния кръг на полското първенство по баскетбол за мъже. Отборът отстъпи при гостуването си на Туров с 63:72 точки. Филип Виденов бе най-резултатен за полския шампион с 14 точки.

Кавала успя да прекъсне серията си няколко загуби в първенството на Гърция. Тимът, в който играе Чавдар Костов се справи с Перистери у дома с 66:58 точки. Така Кавала вече е на четвърто място заедно с ВАП Колосос, като и двата тима имат по 8 победи и 7 загуби. Чавдар Костов игра 4 минути и завърши с 4 точки.
Елан Шалон и Илиян Евтимов спечелиха нова победа във френското първенство, след която тимът излезе на първо място в класирането.

Евтимов и съотборниците му надиграха Льо Авър у дома с 69:66 точки и вече имат 12 победи и 4 загуби. Илиян Евтимов бе на терена 24 минути и вкара 4 тройки за 12 точки.

Радостина Славова и нейният тим Мерчеде Алгеро записаха нова победа в серия А2, дивизия север. Тимът се справи с Удинезе с 64:54, а българката имаше основен принос за победата с "дабъл-дабъл" - 13 точки и 10 борби. В момента отборът има 7 победи и 10 загуби, а той заема 10-та позиция във временното класиране.

В среща от същата дивизия Анна Римпова и Сернавимар записаха загуба с 54:57 точки от Каляри. Римпова беше на терена 38 минути и завърши с 8 точки и 10 борби. Тимът има 8 победи и 9 поражения до момента и е 8-ми в класирането.

Българката Жаклин Златанова и Сарагоса записаха нова победа в испанското първенство - над Ривас Екополис с 61:58 точки. Златанова влезе на терена за 8 минути, през които не успя да запише точки в актива си. Отборът има 12 победи и 4 загуби в първенството и е на третата позиция във временното класиране.

Победа записа Евелина Гунева и Хирона - с 67:65 точки срещу
Гран Канария. Гунева беше в игра 23 минути и записа 8 точки. Отборът вече има 7 победи и 9 загуби и заема 7-мо място в класирането. Даниела Петева и Ибиса загубиха с 53:58 точки от Обенаса Лактурал. Българката игра 21 минути и реализира 10 точки. Тимът има по 8 победи и загуби и се намира на 5-то място в
подреждането.

Стефка Митева и Ховентуд загубиха от Ондарибия с 55:73 точки. Българката игра само за 4 минути. Тимът има 7 победи и 9 поражения в актива си и е 9-ти в класирането.

Във втората дивизия на испанското първенство Елена Янкова записа добър мач, но Фундал Алкобендас загуби от Стадиум Касабланка с 52:69 точки. Янкова беше на терена 24 минути и записа 12 точки и 5 борби. Алкобендас е 8-ми място в класирането със 7 победи и 8 загуби.