Втора поредна победа записа Стяуа с Христо Николов в състава си, в румънското първенство. В последна среща от втория кръг, тимът от Букурещ се наложи с 89:67 над Крайова.

Двубоят бе равностоен само през първото полувреме, което дори приключи с аванс от две точки за гостите – 42:44. След почивката обаче Стяуа пое контрол върху срещата и бързо поведе, за да натрупа до края много сериозна преднина от 22 точки.

Христо Николов записа 18 минути в мача, които му бяха достатъчни за добро представяне с шест точки, три борби и четири асистенции.

Джером Коулман бе най-резултатен за успеха на Стяуа с 20 точки.

В следващия кръг столичани гостуват на Орадеа. Стяуа участва и в турнира ЕвроЧалъндж, където е в много тежка група, с руските Динамо Москва и Локомотив Кубан, както и белгийския Антверпен.