Александър Везенков игра като резерва при загубата на Олимпиакос със 70:79 (14:15, 15:17, 22:23, 19:24) срещу Панатинайкос в един от най-ожесточените сблъсъци от гръцкото първенство по баскетбол за мъже. Везенков игра две минути и 20 секунди в края на първото полувреме, когато Пао все още не бе категорично напред в резултата.

Почивката дойде при три точки преднина за домакините, а тя нарасна с една до края на третата четвъртина. Две тройки на Никос Папас със старта на последната част и серия от девет безответни точки обаче дадоха голяма преднина на Панатинайкос и в крайна сметка домакините спечелиха именно с такава разлика.

Папас беше и най-резултатен в мача с 24 точки след 4/8 при стрелбата от зоната за три точки, докато Зак Ледей отбеляза 20 за Олимпиакос. Везенков не записа точки в този мач. С победата Панатинайкос поведе в класирането с актив от 12 точки, а Олимпиакос е точно зад големия си враг с 11.