Трета поредна победа в гръцкото първенство постигна отборът на Кавала. С Чавдар Костов в състава си Кавала се наложи над АГОР с 60:57 точки. Костов започна като титуляр, игра 19 минути и записа 6 точки и 8 борби.

Отборът на Христо Николов - Солнок регистрира първо поражение в унгарското първенство, след като отстъпи при гостуването си на Шопрони със 72:80 в шестия кръг. Николов бе титуляр и се отчете с 9 точки, 5 борби и 1 асистенция за 25 минути. След тази загуба Солнок е на трето място в класирането с актив от 5 победи и 1 поражение.

Във втора дивизия на женското баскетболно първенство на Италия Мерчеде Алгеро като гост от Премиер с 45:53 точки в среща от седмия кръг. За гостите Радостина Славова записа 4 точки, 8 борби и 1 асистенция за 26 минути като титуляр.

Сернавимар Маргера на Анна Римпова победи Болцано със 72:57 точки в друг мач от кръга. Българката бе най-резултатна с 23 точки и 10 борби за 40 минути игра. В южната дивизия Витербо загуби от Ла Специя с 56:77 точки точки. За Витербо Роксана Йорданова завърши с 16 борби и 3 борби за 29 минути. Фотоаматоре Фиренце, с Лиляна Илиева в състава си, загуби от Солар с 52:61 точки. Българката игра 33 минути като резерва и завърши с 10 точки и 5 борби.