Бившият баскетболист на ЦСКА Сергей Цветков изигра добър мач за новия си македонски тим Фени Индустри. Цветков отбеляза 7 точки и овладя 2 борби при успеха на тима от Кавадарци при домакинството на Вардар 2000 със 104:81 в четвъртия кръг на местното първенство.

Фени Индустри е втори във временното класиране след Вардар Осигурание. Българинът Цветков бе на терена малко повече от 15 минути и остави добри впечатления.

198-сантиметровият гард, чийто права се защитават от агенция „Интерперформансис” премина в състава на Фени под наем от австрийския Аркадия Трайскирхен Лайънс, с който подписа тригодишен договор през лятото. Цветков бе част от мъжкия тим на ЦСКА след като бе харесан от Септември през сезон 2007/2008, а края на миналия сезон завърши в тима на Дунав 2007 под ръководството на треньора Росен Барчовски.