Отборът на Йордан Бозов Форд Бургос отново не успя да запише домакински успех. Вече повече от два месеца Бургос няма победа в LEB Oro, втора испанска дивизия. В късен мач снощи тимът отново загуби у дома от Аликанте Коста Бланка с 80:85, с което се затвърди на последното място в класирането. От 11 мача Бургос има 2 победи и 9 загуби, но и двата успеха досега са постигнати навън.

Данчо Бозов игра 15 минути, вкара 5 точки и взе 2 борби. Той е играл във всичките мачове на отбора досега и прави средно по 6.4 точки и 2.5 борби за 21.5 минути във всеки един от тях, съобщава bulgarianbasket.com.

Следващия петък Бозов и Форд Бургос гостуват на Бейрасар Розалия в 12-я кръг с надежда да се отлепят от дъното на таблицата в LEB Oro.